نیازمندیهای ایران ; رتبه اول گوگل با کلمه کلیدی " نیازمندیهای ایران " مکانی مناسب جهت معرفی شغل،خدمات و تبلیغات شما.

نیازمندیهای ایران

باز کردن درب پارکینگ توسط نور بالای چراغ خودرو شما برای اولین بار در دنیا!!

باز کردن درب پارکینگ توسط نور بالای چراغ خودرو شما برای اولین بار در دنیا!!

آگهی رایگان
  • خدمات سیستم حفاظتی
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۵/۱۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۵/۱۱
  • 30 بازدید

 

سیستم های حفاظتی و نظارتی امنیت برتر با افتخار اعلام می دارد برای اولین بار در دنیا موفق به ساخت دستگاهی شده که با نصب آن بر روی خودرو شما می توانید درب پارکینگ خود را فقط با زدن یه چراغ نور بالا باز و بسته کنید.

 

این طرح در سال 91 به صورت آزمایشی اجرا و تا سال 95 تمامی تست ها موفقیت آمیز بود.و از سال 96 به لطف خدا به بازار عرضه شد.

 

مزایای سیستم:قابلیت نصب بر روی تمامی خودروها(آسیایی-اروپایی)---قابلیت فرمان به تمامی برندهای جک پارکینگی---بدون دخالت در سیم کشی خودرو---بدون نیاز به باتری(برخلاف ریموت)---بدون خرابی---نصب کمتر از 10 دقیقه---قابلیت کار در شب و روز---برد بین 50 الی 100 متر(بر خلاف ریموت که به مرور از برد آن کاسته می شود)---همیشه همراه خودرو شما(بر خلاف ریموت که امکان فراموش کردن یا مفقود شدن را دارد)---باز کردن سریع:باز کردن درب زیر انگشتتان(بر خلاف ریموت که نیاز به گشتن در خودرو که در پی آن حواس پرتی و تصادف احتمالی را دارد).

 

**لازم به ذکر است فقط خودرویی که مجهز به این سیستم است میتواند با چراغ نور بالا درب را باز کند.خودروهای دیگر این امکان را با چراغ نور بالا به هیچ عنوان ندارند و این دستگاه دارای امنیت بسیار بالا می باشد.

 

فعالیت های این مجموعه:نصب و تعمیرات تخصصی درب های اتوماتیک پارکینگی و سنسوریک فروشگاهی و آیفون تصویری

 

مجری پیشرفته ترین سیستم های حفاظتی و نظارتی:دوربین مداربسته-دزدگیر اماکن >>به ویژه پارادوکس کانادا بصورت تخصصی-اعلام حریق-راهبند جهت ادارات و مجتمع های مسکونی واحد بالا و اماکن دیگر-انتقال تصویر و ...

درضمن تمامی تعمیرات الکترونیک و مکانیکال سیستم ها توسط خود مجموعه صورت میگیرد.

 

ثبت آگهی رایگان