نیازمندیهای ایران ; رتبه اول گوگل با کلمه کلیدی " نیازمندیهای ایران " مکانی مناسب جهت معرفی شغل،خدمات و تبلیغات شما.

نیازمندیهای ایران

شرکت پیلان کران جرثقیل سقفی،دروازه ای،بازویی سازنده جرثقیل تک پل وجفت پل در ظرفیت 10،5تا300تن سوله وکارخانجات -

شرکت پیلان کران جرثقیل سقفی،دروازه ای،بازویی سازنده جرثقیل تک پل وجفت پل در ظرفیت ۱۰،۵تا۳۰۰تن سوله وکارخانجات -

آگهی رایگان
  • صنعتی ماشین آلات
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
  •    تهران
  • 41 بازدید
  • تهران ، شهریار ، کیلومتر 5 جاده ملارد صفادشت ، نرسیده به پمپ بنزین یوسف آباد بلوار شهید امینی راد ( قبچاق) منطقه صنعتی یوسف آباد خیابان شهدای چهارم غربی پلاک 4و6

   تقريبا مانند ديگرمدل هاي جرثقيل هاي سقفي مي باشند با اين تفاوت که قوي تر ودر بعضي از سالنها که ارتفاع بيشتر مورد نياز مي باشد به دليل اينکه وينچ در بالاترين نقطه قرار دارد مي شود بيشترين ارتفاع را از سالن گرفت.

این نوع جرثقیل بهترين راه حل براي پوشش دادن مساحت هايي است که در آنها بارهاي سنگين تا 200 تن جابجا مي شود.جرثقیل های سقفی جفت پل براي دهانه ي تا 40 متر در دسترس بوده و داراي ويژگي تطبيق پذيري با شرايط ويژه مي باشد. به عنوان مثال، حرکت جرثقيل با سرعت بالاتر، پلت فرم هاي جهت تعميرات، کالسکه با راهرو و بالابرهاي کمکي از ويژگي هايي است که به سادگي مي توان به آنها اضافه کرد.
يک جرثقيل جفت پل در راستاي طول سوله و بر روي مسير مرتفعي حرکت کرده و براي قلاب، سه محور حرکتي X, Y, Z ايجاد مي کند. بالابر، بار را به سمت بالا و پايين، کالسکه بار را به سمت چپ و راست و پل جرثقيل بار را به سمت جلو و عقب به حرکت در مي آورد
پلهاي اصلي( سازه)  طراحي متناسب آنها  با سقف سالن بعلاوه يک سيستم  ترولي يا کالسکه جمع و جور  که داراي  حداقل ابعاد مي باشد به بهترين نحو مي تواند از فضاي سالن استفاده کامل رابرده و در نتيجه هزينه هاي مرتبط را کاهش دهد.

 نوآوري جهت بهره وري بيشتر و به نفع مشتريان ما:

   این نوع جرثقیل با نصب بالابرهاي بکسلي ودرتناژهاي پايين تر از 10 تن قابليت نصب بالابرهاي زنجيري را نيز دارند

در این نوع جرثقیــل  مي‌توان هم به صورت کنترل از روي زمين و هم به صورت کنترل از کابين تجهيز کرد. کنترل از کابين براي سرعت‌هاي بيشتر از 40 متر در دقيقه پيشنهاد مي‌شود. اين سيستم با ترکيب سيستم کنترل راديويي براي دسترسي به سرعت‌هاي بالا ارائه مي‌شود.
واحد کنترل از روي زمين يا کابين مي‌توانند در يک موقعيت ثابت باشند يا همراه با تير اصلي جرثقيل جا به جا شوند.
در ین صورت نیز مي‌توانند به وسيله ايستگاه کنترل مادون قرمز يا کنترل از راه دور هدايت شوند.
عمليات خودکار جرثقيل با استفاده از تجهيزات مناسب ممکن مي‌باشد

ثبت آگهی رایگان