نیازمندیهای ایران ; رتبه اول گوگل با کلمه کلیدی " نیازمندیهای ایران " مکانی مناسب جهت معرفی شغل،خدمات و تبلیغات شما.

نیازمندیهای ایران

شبکه تبلیغات آنلاین

شبکه تبلیغات آنلاین

آگهی رایگان
  • خدمات چاپ و تبلیغات
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۶/۱۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۶/۱۱
  • 35 بازدید
  • وی کلیک یک شبکه تبلیغات آنلاین است که با دانش و تجربه متخصصین، تبلیغات را به مؤثر‌ترین شکل ممکن به مخاطبان می رساند. شبکه تبلیغاتی وی کلیک با ایجاد زیر ساخت و ابزار تبلیغاتی آنلاین و با در اختیار داشتن کارشناسان با تجربه در زمینه‌ی طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی این امکان را دارد که گزارشات دقیق و لحظه ای را در اختیار مشتری قرار دهد و با استفاده از ابزار های هوشمند و الگوریتم های مختلف بستر مناسب جهت بهبود فرایند تبلیغات را فراهم کند. وی‌کلیک با هدف افزایش آگاهی از برند (Brand Awerness) و افزایش فروش (Sales increase) به توسعه کسب‌وکار‌ها در محیط آنلاین کمک می‌کند. آنها تلاش می‌کنند تا با ارائه تبلیغات آنلاین و کلیکی در وب‌سایت، اپلیکیشن و شبکه‌های اجتماعی و ساخت تیزرهای ویدئویی و ارائه گزارش‌های دقیق، تبلیغات خود را هدفمند و تعاملی کنند. 09906500071

وی کلیک یک شبکه تبلیغات آنلاین است که با دانش و تجربه متخصصین، تبلیغات را به مؤثر‌ترین شکل ممکن به مخاطبان می رساند.  

شبکه تبلیغاتی وی کلیک با ایجاد زیر ساخت و ابزار تبلیغاتی آنلاین و با در اختیار داشتن کارشناسان با تجربه در زمینه‌ی طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی این امکان را دارد که  گزارشات دقیق و لحظه ای را در اختیار مشتری قرار دهد و با استفاده از ابزار های هوشمند و الگوریتم های مختلف بستر مناسب جهت بهبود فرایند تبلیغات را فراهم کند.
وی‌کلیک با هدف افزایش آگاهی از برند (Brand Awerness) و افزایش فروش (Sales increase) به توسعه کسب‌وکار‌ها در محیط آنلاین کمک می‌کند. آنها تلاش می‌کنند تا با ارائه تبلیغات آنلاین و کلیکی در وب‌سایت، اپلیکیشن و شبکه‌های اجتماعی و ساخت تیزرهای ویدئویی و ارائه گزارش‌های دقیق، تبلیغات خود را هدفمند و تعاملی کنند.

ثبت آگهی رایگان