نیازمندیهای ایران ; رتبه اول گوگل با کلمه کلیدی " نیازمندیهای ایران " مکانی مناسب جهت معرفی شغل،خدمات و تبلیغات شما.

نیازمندیهای ایران

بی اختیاری ادرار یا تکرر ادرار به همراه آرتروز مفصل زانو در سالمندان شایع است !

بی اختیاری ادرار یا تکرر ادرار به همراه آرتروز مفصل زانو در سالمندان شایع است !

آگهی رایگان
  • خدمات خدمات پزشکی
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۸/۱۷
  •    تهران تهران
  • 33 بازدید
  • قیمت : 68,000 تومان

قابل توجه بانوان (ورود آقایان ممنوع)

رعایت بهداشت فردی و بهداشت محیط به کمک ابزار فم-پی

 

تحقیقات نشان داده انسان هایی که از عصر آب و آفتابه گذر کرده اند و به عصر فِم-پی و دستمال مرطوب رسیده اند، کمتر به عفونت ادرار و سایر عفونت های اندام زنانه دچار شده اند !

رعایت بهداشت فردی و بهداشت محیط ، چگونه ؟ و به چه قیمتی ؟

با توجه به اینکه بانوان بطور مداوم از مواد شوینده شیمیایی برای نظافت حمام و توالت استفاده می کنند و با بکارگیری این مواد شوینده هر از چند گاهی ریه های خود را نوازش می دهند، ولی بهتر است که بدانید محیط توالت و حمام مملو از قارچ ها و میکروب هایی است که منتظرند پایمان را داخلش بگذاریم تا به سمت مان حمله ور شوند و مواد شوینده شیمیایی تنها به مدت کوتاه سطوح را پاکیزه نگاه می دارند و بعد از چند ساعت مجددا رشد قارچ ها، باکتری ها و میکروب ها در محیط حمام و توالت ادامه می یابد. به همین دلیل است که اکیدا توصیه می شود مسواک، تیغ اصلاح، حوله و سایر لوازم بهداشت فردی را داخل کابینتی خارج از محیط حمام و توالت نگهداری کنید و حداقل هفته ای یکبار این لوازم را در الکل هفتاد درصد استریل کنید.

اما آیا واقعا محیط حمام و توالت می تواند ما را بیمار کند؟

  

 چگونه می توانیم بطور طبیعی جلوی ابتلا به بیماری های ناشی از محیط حمام و توالت را بگیریم؟

 

علم پزشکی امروز علاوه بر بهداشت فردی، توصیه هایی در خصوص رعایت بهداشت محیط دارد.

 

  

رازهایی که بانوان باید بدانند !  

طول خروجی مجرای ادراری (پیشابراه) بانوان خدادادی بسیار کوتاه است. بسیاری از بانوان نمی دانند که کوتاه بودن طول خروجی مجرای ادراری آنها، بهترین فرصت است برای نفوذ راحت میکروب ها، قارچ ها و باکتری های مضر به داخل بدن آنها . به همین علت است که هر ساله بانوان ده ها بار دچار عفونت ادرار و بیماری های زنانه می شوند و حتی سالمندان بیشتر از جوانان دچار عفونت های زنانه و عفونت ادرار می شوند. برای رفع این مشکل، بانوان باید بدانند که خروجی مجرای ادراری آنها نیازمند یک مکمل طبیعی به نام ابزار طبی فِم-پی (یک وسیله پزشکی قیفی شکل ساخته شده از سیلیکون طبی آنتی باکتریال) است تا بدینوسیله طول خروجی مجرای ادراری بانوان افزایش یافته و سپس احتمال نفوذ میکروب ها و باکتری های مضر به داخل خروجی مجرای ادراری بانوان به صفر برسد. یقینا تا زمانیکه اندام زنانه توسط یک لباس زیر پاکیزه پوشیده شده است، احتمال نفوذ میکروب ها به داخل آن اندام بسیار کم است. اما به محض اینکه این اندام در محیط آلوده حمام و توالت بدون لباس زیر قرار می گیرد، به راحتی توسط میکروب ها، باکتری ها و قارچ های محیط آلوده می شود.

 


فِم-پی، یک ابزار طبی آنتی باکتریال ایتالیایی است که امکان دفع ادرار ایمن را به صورت سرپایی، نشسته و در حركت برای بانوان میسر می سازد (و حتی قابل اتصال به کیسه ادرار متصل به پا می باشد). به عبارت دیگر، بعد از خارج شدن اندام زنانه از پوشش لباس زیر در محیط آلوده حمام و توالت، بلافاصله یک پوشش پاکیزه دیگری به نام ابزار فم-پی روی آن اندام جای می گیرد تا دفع ادرار ایمن انجام شود و سپس مجددا اندام زنانه در زیر پوشش لباس زیر پاکیزه قرار می گیرد.

  

همانطوریکه هر انسان پاکیزه در روز سه بار دندان های خود را مسواک می زند و یا از ده ها ماده شوینده شیمیایی برای رعایت بهداشت بهداشت فردی و بهداشت محیط استفاده می کند، استفاده از ابزار فم-پی نیز یکی از مهمترین اصول بهداشت فردی و محیطی است و فقط مختص سالمندان و بیماران نیست و بکارگیری ابزار فم-پی برای بانوان در هر سنی مفید و ضروری است.

پیشنهادی مقرون به صرفه

دکتر رادمنش می فرمایند که من همیشه دو کتاب را به بیمارانم هدیه می دهم. اولین کتاب مدیریت زمان است تا با مطالعه این کتاب ، انسان ها قدر لحظه لحظه زندگی را بدانند و بتوانند در طول حیات، از لحظات بهترین استفاده را کنند. دومین کتاب مدیریت هزینه ها است تا انسان ها بدانند که چگونه می توان با بکارگیری نوآوری های هزاره سوم، به راحتی در هزینه های زندگی بیشترین صرفه جویی را کنند.

چرا متخصصین زنان و ارولوژیست ها ابزار فم-پی را به بانوان توصیه می کنند؟ نه تنها بهای ابزار فم-پی ناچیز است (بهایی معادل یک درصد بهای کل مواد شیمیایی که هر فرد سالانه مصرف می کند را دارد)، بلکه ابزار فم-پی می تواند به عنوان یک جایگزین طبیعی، بطور قابل توجهی مصرف مواد شیمیایی را کاهش دهد. زمانیکه بانوان مستمرا از ابزار فم-پی استفاده می کنند، به ندرت دچار عفونت ادرار و عفونت های زنانه می شوند. لذا تجویز آنتی بیوتیک ها و سایر داروهای شیمیایی کاهش می یابد.

  

 

اکنون دو انتخاب در پیش روی شماست !

 

الف. انتخاب راه جهالت: تحت تاثیر تبلیغات گسترده کارخانجات مواد شیمیایی، کما فی السابق مصرف مواد شوینده و داروهای شیمیایی را ادامه دهید که در آینده نزدیک به عوارض جانبی گوناگون ( نظیر ابتلا به انواع سرطان، انواع آلرژی ها، انواع کیست ها و آسیب های دیگر ) دچار خواهید شد. این توصیه دکتر رادمنش را همیشه بخاطر داشته باشید که با ورود هر ماده شیمیایی به بدن، یک قدم به سمت بیماری سرطان پیش می روید. عوارض کوتاه مدت داروهای شیمیایی (یا مواد شیمیایی) قابل تشخیص و کنترل است. اما عوارض بلند مدت مواد شیمیایی یا داروهای شیمیایی (نظیر انواع سرطان) معمولا پنهان و مرگبار بوده یا منجر به نقص عضو (نظیر ناباروری، از دست دادن رحم و...) خواهد شد.

 

ب. انتخاب راهکاری خردمندانه : با بهرمندی از قدرت خرد و اندیشه خویش و با بکارگیری جایگزین های طبیعی (نظیر ابزارطبی فم-پی) که فاقد هرگونه عوارض جانبی است و مقرون به صرفه تر از مواد شوینده و داروهای شیمیایی است، سبک زندگی خود را تغییر دهید.

  

WWW.FEMPEE.LOXTARIN.COM

  

WWW.FEMPEE.COM/2017.PDF

  

* هر پَک فِم-پی شامل یک عدد ابزار طبی آنتی باکتریال فِم-پی همراه با لوازم جانبی مربوطه (نظیر یک بسته دستمال مرطوب آنتی باکتریال و یک کیف مسافرتی کوچک و شیک) می باشد.

 


* اکنون که جایگزین های طبیعی (نظیر ابزار فم-پی) در دسترس شماست، چرا شما از مزیت های آن ها بهرمند نشوید؟! اطلاع از لیست داروخانه‌ها و مراکز مجاز فروش : 00982188317156

* ارسال نوآوری ایتالیایی فِم-پی به سراسر دنیا امکان پذیر است.

* همه محصولات پخش جهانی دو کبوتر طلایی دارای پنج سال گارانتی طلایی و تضمین رضایتمندی کامل مشتری (سه روز مهلت مرجوعی از زمان دریافت سفارش) می باشند.

 

Order by E-mail : SALES@FEMPEE.COM

 

Order by Telegram : 0013237397330

 

نوآوری ها و دانستنی های بروز در حوزه سلامت را

فقط در صفحه فیسبوک یا کانال تلگرام کلینیک سلامت خانواده (به نشانی زیر) بیابید !

 

WWW.T.ME/GOLDENDOUBLEDOVE

  

WWW.FACEBOOK.COM/GOLDENDOUBLEDOVE

 

ثبت آگهی رایگان