نیازمندیهای ایران ; رتبه اول گوگل با کلمه کلیدی " نیازمندیهای ایران " مکانی مناسب جهت معرفی شغل،خدمات و تبلیغات شما.

نیازمندیهای ایران

مراقبت های اندام زنانه بعد از فعالیت جنسی و بعد از دفع ادرار

مراقبت های اندام زنانه بعد از فعالیت جنسی و بعد از دفع ادرار

آگهی رایگان
  • خدمات زیبایی و بهداشت
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۲
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۲
  • 26 بازدید
  • قیمت : 68,000 تومان

از توصیه های پزشکی است که نظافت اندام زنانه توسط دستمال مرطوب بهداشتی (بعد از فعالیت جنسی و بعد از دفع ادرار) در کاهش عفونت ادرار و عفونت های زنانه و کاهش مصرف آنتی بیوتیک های شیمیایی تاثیر چشمگیری دارد. آیا می دانستید مصرف مواد شیمیایی یعنی نادانسته قدم نهادن در مسیر سرطان که امروزه از عوامل عمده مرگ و میر انسان های جاهل است.

افراد دانا و خردمند می دانند که امروزه همراه داشتن یک بسته دستمال مرطوب بهداشتی جزو مراقبت‌های اندام زنانه محسوب می شود .

دستمال مرطوب بهداشتی از پارچه های آنتی باکتریال و لوسیون گیاهی سوئیسی ساخته شده است و برعکس دستمال توالت، پرزدار نیست که موجب عفونت اندام زنانه شود.

مواد و ترکیب های موجود در دستمال های کاغذی، جزو مواد آلرژن هستند. این حساسیت زا بودن در اثر استفاده از عطرهای مختلف در دستمال های کاغذی، تشدید هم خواهد شد. افراد مبتلا به آلرژی های پوستی با استفاده از دستمال کاغذی برای خشک کردن خود با تشدید بیماری و وخیم تر شدن شرایط پوستی شان در ناحیه تناسلی مواجه خواهد شد. در واقع چنین افرادی به اگزمای تماسی آلرژیک به دلیل تماس با دستمال کاغذی و حساسیت به مواد داخل آن مبتلا هستند. این خانم ها در دوره هایی به دلیل تشدید آلرژی شان با شکایت از سوزش، خارش، قرمزی، خشکی و التهاب در ناحیه تناسلی به پزشک مراجعه می کنند و نمی دانند که درمان مشکل آنها به سادگی و با حذف ماده آلرژن از زندگی (که همان دستمال کاغذی باشد) و بکارگیری جایگزین های طبیعی (نظیر دستمال مرطوب بهداشتی)، اتفاق خواهد افتاد.

اکنون که این محصول مفید و مرغوب در دسترس شماست، چرا شما از مزیت های آن بهرمند نشوید.

هر بسته حاوی 20 عدد دستمال مرطوب و هر جعبه شامل شش بسته می باشد. قیمت بر مبنای هر جعبه می باشد.

شما هر سال حداقل یک جعبه دستمال مرطوب بهداشتی نیاز دارید و می توانید آنرا با قیمت مناسب (هر جعبه فقط 68000 تومان) مستقیما از پخش سراسری دو کبوتر طلایی خریداری فرمایید. بهای این محصول در سال برابر است با یک بار هزینه درمان عفونت ادرار یا غفونت های زنانه. شما در سال چند بار هزینه درمان عفونت ادرار یا غفونت های زنانه می پردازید؟

این نوآوری موجب کاهش عفونت ادرار یا غفونت های زنانه و سرانجام موجب کاهش هزینه های درمانی سالیانه شما می شود.

جهت ثبت سفارشات، لطفا مستقیما با پخش سراسری دو کبوتر طلایی (02188349295) تماس حاصل فرمایید.

 

مشاوره رایگان شبانه روزی و ثبت سفارشات از طریق تلگرام : 00989399475982

 

با آرزوی سلامتی شما

کلینیک سلامت خانواده

WWW.T.ME/GOLDENDOUBLEDOVE

ثبت آگهی رایگان