نیازمندیهای ایران ; رتبه اول گوگل با کلمه کلیدی " نیازمندیهای ایران " مکانی مناسب جهت معرفی شغل،خدمات و تبلیغات شما.

نیازمندیهای ایران

استارت آپ جابو

استارت آپ جابو

آگهی رایگان
  • بازار کار بازاریابی
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۲/۱۱
  •    تهران
  • 51 بازدید
  • استارت آپ "جابو" یک مدل جدید کسب و کار Location Base مبتنی بر محل مشتری می باشد که برای اولین بار در جهان به جامعه کسب و کار ایرانی پشنهاد شده است. "جابو"یک جامعه مجازی برای کسب و کارها است یعنی هر کسب و کاری می تواند با کسب و کار دیگر و با عموم مردم تبادل اطلاعاتی کند. "جابو" با ایجاد یک فضای مناسب برای معرفی خدمات از یک سو و دسترسی راحت عموم مردم از سوی دیگر تعاملی بین کارفرمایانی که دغدغه ی بازاریابی و معرفی کسب و کار خود را دارند و عموم مردمی که تمایل دارند بدانند در اطراف محل زندگی شان چه اصنافی فعالیت می کنند ایجاد می کند. جهت معرفی و اختصاص یک نقطه از نقشه به کسب و کار خود همین حالا به سایت جابو مراجعه فرمایید. با این روش : در پروفایل خود پست بگذارید،پست های دیگران را لایک کنید و امتیاز بگیرید و با امتیازات جمع آوری شده #هشتک مناسب خود را داغ کنید. در این روش می توانید مشتریان را با نمایش دیپلم های افتخار ،مدارک رسمی،عکسهای شرکت در نمایشگاههای مختلف و سایر مدارکی که روی پروفایل خود میگذارید به کار با خودتان تشویق کنید تلفن مشاوره: 22252461 سایت اصلی : www.joboo.ir کانال تلگرام : iranjoboo صفحه اینستاگرام: joboo.ir

استارت آپ "جابو" یک مدل جدید کسب و کار Location Base مبتنی بر محل مشتری می باشد که برای اولین بار در جهان به جامعه کسب و کار ایرانی پشنهاد شده است.

"جابو"یک جامعه مجازی برای کسب و کارها است یعنی هر کسب و کاری می تواند با کسب و کار دیگر و با عموم مردم تبادل اطلاعاتی کند.
"جابو" با ایجاد یک فضای مناسب برای معرفی خدمات از یک سو و دسترسی راحت عموم مردم از سوی دیگر تعاملی بین کارفرمایانی که دغدغه ی بازاریابی و معرفی کسب و کار خود را دارند و عموم مردمی که تمایل دارند بدانند در اطراف محل زندگی شان چه اصنافی فعالیت می کنند ایجاد می کند.

جهت معرفی و اختصاص یک نقطه از نقشه به کسب و کار خود همین حالا به سایت جابو مراجعه فرمایید.
با این روش :
در پروفایل خود پست بگذارید،پست های دیگران را لایک کنید و امتیاز بگیرید و با امتیازات جمع آوری شده #هشتک مناسب خود را داغ کنید.
در این روش می توانید مشتریان را با نمایش دیپلم های افتخار ،مدارک رسمی،عکسهای شرکت در نمایشگاههای مختلف و سایر مدارکی که روی پروفایل خود میگذارید به کار با خودتان تشویق کنید

تلفن مشاوره: 22252461
سایت اصلی : www.joboo.ir
کانال تلگرام : iranjoboo
صفحه اینستاگرام: joboo.irثبت آگهی رایگان