نیازمندیهای ایران ; رتبه اول گوگل با کلمه کلیدی " نیازمندیهای ایران " مکانی مناسب جهت معرفی شغل،خدمات و تبلیغات شما.

نیازمندیهای ایران

تابلو روان

تابلو روان

آگهی رایگان
  • خدمات چاپ و تبلیغات
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۲/۰۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۲/۰۱
  •    تهران تهران
  • 25 بازدید

در یک تعریف ساده تابلو روان را می توان نوعی نمایشگر دیجیتال جهت نمایش اطلاعات با کاربردهای مختلف در ماشین ها، ساعت ها و خیلی از دستگاه های دیگر که نیازمند نمایشگر ساده و با وضوح محدود هستند، نامید. نمایشگر تابلو روان به صورت دات ماتریس به شکل مستطیلی یا شکل های دیگر پیکربندی شده است که با خاموش و روشن شدن نورهای ماتریس متن یا گرافیک های مختلف نمایش داده می شود.امروزه استفاده از تابلو روان به عنوان تابلوهای پیام رسان بسیار رایج است. یکی از دلایل این امر مزایای بسیار تابلو روان است که مهم ترین آنها عبارتند از:

تنوع بسیار در طرح و ابعاد

قیمت مناسب

قابلیت طراحی هرگونه شکل و متن

امکان تغییر بسیار سریع محتوای نمایشگر

مصرف برق پائین

قابلیت نمایش مناسب در روز و شب

زاویه دید وسیع

امکان ضد ضربه و ضد آب بودن

عمر مفید بالاتابلو روان ال ای دی را از نظر رنگ می توان به سه دسته کلی تقسیم کرد:


تک رنگ(Single Color) : ارزان ترین نوع تابلو روان ال ای دی است که قابلیت نمایش تنها یک رنگ را دارد بدین معنی که متن ها، عکس ها و انیمیشن های طراحی شده را تنها در قالب یک رنگ نمایش می دهد.

چند رنگ(Multi Color) : به صورت سه رنگ یا هفت رنگ که به طور کلی تابلو روان چند رنگ نامیده می شود. این نوع از تابلو روان تک رنگ گران تر است و قابلیت نمایش محتوا با چند رنگ را داراست.

تمام رنگی (Full Color) : این نوع که به تابلو شهری نیز معروف است تمامی انتظارات شما از یک نمایشگر دیجیتال را برآورده می کند. امروزه این تابلوهای غول پیکر بصورت گسترده در تبلیغات و اطلاع رسانی های شهری مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به اهمیت بسیار تبلیغات در موفقیت هرگونه کسب و کار، انتخاب یک تابلو روان مناسب به عنوان ابزار اصلی تبلیغات برای اکثر فروشگاه ها امری ضروری و حیاتی است.


از نظر محیط استفاده نیز می توان تابلو روان را به دو دسته زیر تقسیم کرد:


فضای باز(Outdoor): نوع فضای فاز این تابلوها معمولا ضد ضربه و ضد آب بوده و برای نمایش بهتر در روز و در زیر نور آفتاب دارای شدت نور بالایی هستند.

فضای بسته (Indoor) : نوع فضای باز این تابلوها که در محیط های سرپوشیده استفاده می شود،بر خلاف نوع فضای باز، معمولا مقاومت کمتری نسبت به ضربه، آب و رطوبت دارند و دارای شدت روشنایی کمتری هستند.


ثبت آگهی رایگان