نیازمندیهای ایران ; رتبه اول گوگل با کلمه کلیدی " نیازمندیهای ایران " مکانی مناسب جهت معرفی شغل،خدمات و تبلیغات شما.

نیازمندیهای ایران

کاشت زعفران در مزرعه و خانه شغلی با درآمد عالی و تضمین شده

کاشت زعفران در مزرعه و خانه شغلی با درآمد عالی و تضمین شده

آگهی رایگان
  • بازار کار سرمایه گذار
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۸/۲۵
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۹/۱۱
  •    فارس شیراز
  • 75 بازدید

اگر از شغل اول خود درآمد کافي کسب نمي کنيد و به دنبال شغلي دوم بدون دردسر هستيد و يک فضاي حداقل 10 تا 12 متري در اختيار داريد اين مطلب را بخوانيد؟

همين امروز دست به کار شويد و شغل پرسود خود را شروع کنيد…

ما به شما کشت پرسود گياه زعفران در مزرعه و يا منزل و فضاي بسته را پيشنهاد مي کنيم.

کشت زعفران به عنوان يکي از کشت هاي کاملا بي دردسر و پرسود در دنيا معروف است و شما مي توانيد اين کشت را با کمک و مشاوره صددرصدي متخصصان شرکت ما شروع کنيد.

مقدار سرمايه اوليه فقط پولي است که شما جهت خريد پياز اين گياه پرداخت مي کنيد و اين پرداخت يک بار براي هميشه است.

پارس زعفران مبتکر طرح هاي نوين کشت زعفران در فضاي بسته و گلخانه اي در ايران است .کاشت در گلخانه و کاشت گلداني در محيط هاي کوچک متفاوت از کاشت در مزرعه است که شما مي توانيد با مراجعه به سايت شرکت از شرايط آن آگاه شويد و يا با دانلود پکيج آموزشي شرکت نحوه کشت اين گياه را ياد بگيريد. کشت گياه با توجه به خصوصيات ويژه اي که دارد از جمله نياز به آب کم (زعفران در طول سال کلا به 5 بار آبياري نياز دارد) ، کاشت فوق العاده ساده، قيمت تثبيت شده محصولات، مشتريان ثابت و مزاياي ديگر بسيار با صرفه بوده و سودي عالي را نصيب شما مي کند.

اگر علاقمند به اين کار هستيد ما در تمامي مراحل کار با مشاوره و همکاري در کاشت و داشت و برداشت و همچنين فروش که مهمترين قسمت کار هست با شما قرارداد همکاري امضا مي کنيم.

شما حتي مي توانيد اين کار را در يک فضاي کم مثل پشت بام يا در يک اتاق منزل شروع کنيد و درآمد کسب کنيد.

به علت استفاده زعفران در سبد غذايي ايرانيان و صنايع تبديلي فراوان ، نياز به اين گياه روز به روز بيشتر شده و شما جهت بازاريابي با هيچ مشکلي مواجه نخواهيد بود چون به راحتي ميتوانيد محصول خود را به دوستان و آشنايان خود بفروشيد.

پارس زعفران به عنوان يکي از عوامل پيشرو در جهت ترويج کشت گياه زعفران در ايران که در ايران از تمامي افرادي که علاقمند به همکاري هستند دعوت به همکاري و مشارکت مي نمايد.

کليه خدمات مشاوره اي به صورت رايگان بوده وشرکت خود را در تمامي مراحل کاشت،داشت،برداشت و فروش متعهد به همکاري با شما مي بيند.

تمامي مراحل کار به صورت قرارداد مکتوب بين طرفين مي باشد و مفاد آن طبق نظر متقاضي تنظيم مي شود.

کشاورزان محترمي که زعفران کشت مي کنند جهت فروش محصول خود حتما با ما تماس بگيريد. ما خريدار تمام محصول شما به صورت يکجا و نقدي مي باشيم.

شما ميتوانيد در ساعات مشخص شده در سايت تماس بگيريد يا با آيدي تلگرام و واتساپ در تماس باشيد و سوالات خود را مطرح فرماييد.

شماره تماس : 09367315779

آيدي تلگرام : @pars_zaferan

کانال تلگرام : @parszaferan

سايت شرکت: www.zaferan20.ir 

ايميل شرکت : parszaferan@gmail.com

ثبت آگهی رایگان