در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
نیازمندیهای ایران ; رتبه اول گوگل با کلمه کلیدی " نیازمندیهای ایران " مکانی مناسب جهت معرفی شغل،خدمات و تبلیغات شما.

نیازمندیهای ایران

فروش کنترلر A18S , A11S و فروش کنترلرهای ریچ اتو

فروش کنترلر A18S , A11S و فروش کنترلرهای ریچ اتو

آگهی رایگان
  • صنعتی اتوماسیون صنعتی
  •  phone
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
  •    تهران
  • 48 بازدید
  • شماره تماس 09122379605 66383408 66383409 کنترلر سی ان سی , کنترلر سی ان سی دی اس پی ,کنترلر دی اس پی , کنترلر ریچ اتو , کنترلر سی ان سی ریچ اتو , کنترلر DSP مدل A-11S , سیستم کنترل هوشمند سه محور مخصوص سی ان سی های فرز با توان بسیار بالا , کنترلر DSP مدل A-12S , سیستم کنترل هوشمند 2 یا 3 محور مخصوص دستگاه های پلاسما کنترلر DSPمدل A-13S , سیستم کنترل هوشمند 2 محور مخصوص سی ان سی های تراش , کنترلر DSPمدل A-14S , سیستم کنترل هوشمند 3 محور مخصوص دستگاه های دیسپنسر (تزریق) , کنترلر DSPمدل A-15S , سیستم کنترل هوشمند 3 محور مخصوص استفاده از چند اسپیندل ,کنترلر DSPمدل A-18S , سیستم کنترل هوشمند 4 محور مخصوص سی ان سی های روتاری , کنترلر DSPمدل A-19S , سیستم کنترل هوشمند 3 محور مخصوص کنترل سی ان سی های تراش با دو کله , - کنترلر DSPمدل A-51S , - کنترلر DSPمدل A-58S , کنترلر DSP مدل A11S , کنترلر DSP مدل A11E , کنترلر DSP مدل A18S , کنترلر DSP مدل A18E , کنترلر DSP مدل 0501 , کنترلر DSP مدل B18E , کنترلر DSP مدل B18S , کنترلر DSP مدل A11 , کنترلر DSP مدل A18 , کنترلر DSP مدل B18 , سی ان سی قم , قطعات کنترلر سی ان سی , قطعات سی ان سی روتوری , قطعات کنترلر , قطعات یدکی کنترلر , ال سی دی سی ان سی کنترلرهای DSP ریچ اتو در سی ان سی نقش مرکز فرمان را بازی می کند ،کنترلر DSP ها در چند گروه طبقه بندی میشود و شرکت نامی گستر تنها نماینده رسمی شرکت ریچ اتو در ایران است که انواع کنترلرDSP های ریچ اتو را با بهترین قیمت و پشتیبانی عالی به فروش می رساند. در ایران رایج ترین نوع کنترلر در حال حاضر کنترلر DSP می باشد. کنترلر DSPهای هم به صورت اصل و هم به صورت تقلبی در بازار ایران موجود می باشد ولی شرکت نامی گستر به دلیل آن که نماینده رسمی شرکت ریچ اتو است فقط محصولات اصلی و اورجینال را به فروش می رساند. حال به بررسی انواع کنترلر DSP اصل می پردازیم: کنترلر DSP های رایج در ایران ساخت کمپانی معتبر ریچ می باشد که غالبا در دو نوع کنترلر DSP های 3 محور و کنترلر DSP های 4 محور در دسترس می باشد. حال به انواع کنترلر DSP های 3 و 4 محور ساخت کارخانه ریچ می پردازیم. انواع کنترلر DSP سه محور: کارخانه ریچ به دو بخش مجزا تقسیم میشود و هر بخش در حال تولید کنترلر DSP های سه و چهار محور می باشد. اما متاسفانه در بازار ایران تفاوت های این دو بخش از کنترلر DSP ها برای مصرف گنندگان هنوز روشن و مشخص نیست ولی شما می توانید برای اطلاعات بیشتر و راهنمایی با شرکت نامی گستر این محصول تماس حاصل نمایید. کنترلر DSP های 3 محور این کارخانه در دو مدل کنترلر DSP های C0501 و کنترلر DSP های 1003 تولید می شوند و با لوگوی RICHAUTO در بازارهای خارج از کشور چین عرضه می گردند. کنترلر DSP های 4 محور این کارخانه در دو مدل کنترلر DSP های C0701 و کنترلر DSP های 1004 تولید و با لوگوی فوق عرضه می گردند.

شماره تماس
09122379605
66383408
66383409
کنترلر سی ان سی , کنترلر سی ان سی دی اس پی ,کنترلر دی اس پی , کنترلر ریچ اتو , کنترلر سی ان سی ریچ اتو ,
کنترلر DSP مدل A-11S ,
سیستم کنترل هوشمند سه محور مخصوص سی ان سی های فرز با توان بسیار بالا ,
کنترلر DSP مدل A-12S ,
سیستم کنترل هوشمند 2 یا 3 محور مخصوص دستگاه های پلاسما
کنترلر DSPمدل A-13S ,
سیستم کنترل هوشمند 2 محور مخصوص سی ان سی های تراش ,
کنترلر DSPمدل A-14S ,
سیستم کنترل هوشمند 3 محور مخصوص دستگاه های دیسپنسر (تزریق) ,
کنترلر DSPمدل A-15S ,
سیستم کنترل هوشمند 3 محور مخصوص استفاده از چند اسپیندل ,کنترلر DSPمدل A-18S ,
سیستم کنترل هوشمند 4 محور مخصوص سی ان سی های روتاری ,
کنترلر DSPمدل A-19S ,
سیستم کنترل هوشمند 3 محور مخصوص کنترل سی ان سی های تراش با دو کله ,
- کنترلر DSPمدل A-51S ,
- کنترلر DSPمدل A-58S ,
کنترلر DSP مدل A11S ,
کنترلر DSP مدل A11E ,
کنترلر DSP مدل A18S ,
کنترلر DSP مدل A18E ,
کنترلر DSP مدل 0501 ,
کنترلر DSP مدل B18E ,
کنترلر DSP مدل B18S ,
کنترلر DSP مدل A11 ,
کنترلر DSP مدل A18 ,
کنترلر DSP مدل B18 ,
سی ان سی قم , قطعات کنترلر سی ان سی , قطعات سی ان سی روتوری , قطعات کنترلر , قطعات یدکی کنترلر , ال سی دی سی ان سی

کنترلرهای DSP ریچ اتو در سی ان سی نقش مرکز فرمان را بازی می کند ،کنترلر DSP ها در چند گروه طبقه بندی میشود و شرکت نامی گستر تنها نماینده رسمی شرکت ریچ اتو در ایران است که انواع کنترلرDSP های ریچ اتو را با بهترین قیمت و پشتیبانی عالی به فروش می رساند.
در ایران رایج ترین نوع کنترلر در حال حاضر کنترلر DSP می باشد. کنترلر DSPهای هم به صورت اصل و هم به صورت تقلبی در بازار ایران موجود می باشد ولی شرکت نامی گستر به دلیل آن که نماینده رسمی شرکت ریچ اتو است فقط محصولات اصلی و اورجینال را به فروش می رساند.
حال به بررسی انواع کنترلر DSP اصل می پردازیم:
کنترلر DSP های رایج در ایران ساخت کمپانی معتبر ریچ می باشد که غالبا در دو نوع کنترلر DSP های 3 محور و کنترلر DSP های 4 محور در دسترس می باشد. حال به انواع کنترلر DSP های 3 و 4 محور ساخت کارخانه ریچ می پردازیم.
انواع کنترلر DSP سه محور:
کارخانه ریچ به دو بخش مجزا تقسیم میشود و هر بخش در حال تولید کنترلر DSP های سه و چهار محور می باشد. اما متاسفانه در بازار ایران تفاوت های این دو بخش از کنترلر DSP ها برای مصرف گنندگان هنوز روشن و مشخص نیست ولی شما می توانید برای اطلاعات بیشتر و راهنمایی با شرکت نامی گستر این محصول تماس حاصل نمایید.
کنترلر DSP های 3 محور این کارخانه در دو مدل کنترلر DSP های C0501 و کنترلر DSP های 1003 تولید می شوند و با لوگوی RICHAUTO در بازارهای خارج از کشور چین عرضه می گردند.
کنترلر DSP های 4 محور این کارخانه در دو مدل کنترلر DSP های C0701 و کنترلر DSP های 1004 تولید و با لوگوی فوق عرضه می گردند.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان